Opiekunka osoby starszej- Niemcy język dobry 1400 euro - Aleksandrów Kujawski

Opiekunka osoby starszej- Niemcy język dobry 1400 euro

Miasto: Ogłoszenia Aleksandrów Kujawski, Region: Lubelskie

Progressio24 - Potrzebna jest opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Oferta od 17 października na 3 miesiące
Bonn, mieszkanie 4 pokojowe
Stawka 1400 Euro miesięcznie
Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.
Wymagania: poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Opieka nad starszym małżeństwem.
Pan ma 91 lat, waży 60 kg chodzi z rollatorem, powolutku
Choroby: Demencja; Rak pęcherza; Założony cewnik (opiekunka tylko opróżnia worki); nie wymaga pampersowania.
Wstawanie w nocy: gdy gorączkuje max. w 2 razy miesiącu.
Obowiązki przy Panu:
pomoc przy ubieraniu, rozbieraniu, myciu,
W ciągu dnia dużo śpi. Jedzenie drobno pokroić.
Należy przypominać o piciu i notować – ile było moczu w worku.
Wyjście na krótki spacer z dziadkiem
Zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie itd. dla obojga
Hobby: Malowanie, szkicowanie, oglądanie szkiców i rysunków.

Pani ma 88 lat, ma 64 kg porusza się przy rollatorze
Choroby Pani: umysłowo bardzo sprawna, inteligentna kobieta; niedosłyszy; ma zawroty głowy
babcia samodzielna; należy towarzyszyć przy braniu prysznica ponieważ się boi że upadnie i nikt jej nie pomoże.
Pani lubi pisać książki
Dla opiekunki pokój z internetem.

Kandydatom oferujemy:
- odprowadzane składki ZUS i EKUZ
- legalną pracę (dokument A1)
- elastyczne wyjazdy
- bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 12 357 36 30 oraz 739 422 076 oraz pod adresem email rekrutacja@progressio24.pl

Autor ogłoszenia

progressio24

Telefon: 12 3573630

ZdjęciaZdjecia - Opiekunka osoby starszej- Niemcy język dobry 1400 euro