Operator wózka Reach Truck - Aleksandrów Kujawski

Operator wózka Reach Truck

Miasto: Ogłoszenia Aleksandrów Kujawski, Region: Lubelskie

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Logistyka, Spedycja, Dystrybucja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Flandria Wschodnia
Miejsce pracy / miejscowość: Gandawa

Zadania:
• załadowywanie i rozładowywanie towarów przy pomocy wózka widłowego typu Reach Truck
• praca w wąskich korytarzach
• praca na 2 zmiany (5:55-14:05, 13:55- 22:05)
• możliwość pracy w nocy (21:55- 6:05) w zależności od zapotrzebowania
Oferujemy:
• belgijską umowę o pracę
• stawkę 13,69€ brutto+ dodatek 0,73€ do godziny za pracę zmianową i 2,46€ za pracę w nocy
• długoterminowe zatrudnienie
• pracę dla firmy istniejącej 35 lat na rynku i międzynarodowym zasięgu
• zakwaterowanie płatne 85€/ tydzień
Wymagania:
• uprawnienia na wysoki skład (mile widziane niemieckie lub holenderskie)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w pracy jako Reach Truck Operator (przynajmniej 3 lata)
• prawo jazdy kat. B
• własny transport/ gotowość do wypożyczenia samochodu w Belgii- warunek konieczny!
• chęć podjęcia długoterminowej współpracy
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/operator-wozka-reach-truck-3/

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator wózka Reach Truck