Praca dla tapicera Anglia - Aleksandrów Kujawski

Praca dla tapicera Anglia

Miasto: Ogłoszenia Aleksandrów Kujawski, Region: Lubelskie

euroforce ltd
agencja pracy
Poszukuje pracownika na stanowisko
TAPICER
Miejsce pracy: Wielka Brytania
Obowiązki:

Euroforce People Solutions zatrudni DOSWIADCZONYCH TAPICEROW. Oferujemy stałą, stabilna i legalna prace w dobrze zorganizowanym zespole, bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia od L250 -L400 tygodniowo. Możliwość pracy w nadgodzinach jak i wysokie bonusy za system akordowy.

Organizujemy odbiór z lotniska, pomagamy w znalezieniu zakwaterowania, zapewniamy wsparcie w uregulowaniu wszystkich spraw administracyjnych. Przyszłych pracowników obejmujemy pełną opieka naszych polskojęzycznych konsultantów.

Wymagamy minimum 3 letniego doświadczenia na stanowisku Tapicera, punktualności oraz sumiennego podejścia do pracy.
Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

NIE POBIERAMY ZADNYCH OPLAT .
Kontakt:
lilianna.szymankiewicz@euroforceltd.com
tel. 504 763 559

Autor ogłoszenia

Lilianna Szymankiewicz

Telefon: 504763559

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Praca dla tapicera Anglia