Przedstawiciel Handlowy - elektronarzędzia - Aleksandrów Kujawski

Przedstawiciel Handlowy - elektronarzędzia

Miasto: Ogłoszenia Aleksandrów Kujawski, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla swojego Klienta – Hurtowni Narzędzi - poszukuje kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska:

 nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów handlowych
 prowadzenie działań zgodnych z polityką i standardami firmy
 osiąganie założonych celów: finansowych i jakościowych
 raportowanie swoich zadań do przełożonego

Wymagania:

 mile widziane doświadczenie w branży (narzędzia, elektronarzędzia, art. metalowe, wyposażenie warsztatów samochodowych)
 prawo jazdy kat. B
 umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
 zaangażowanie w wykonywaną pracę
 gotowość i zapał do pracy
 samodzielność, kreatywność
 wysoka kultura osobista

Oferujemy:

 pracę w młodym i dynamicznym zespole
 narzędzia pracy: samochód, telefon służbowy, palmtop
 atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem: „PH/03.10”