Doradca Techniczny - Złocieniec

Doradca Techniczny

Miasto: Ogłoszenia Złocieniec, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca techniczno - handlowy

Miejsce pracy: Złocieniec, woj. Zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

- Przygotowywanie ofert i prowadzenie kontraktów handlowych
- Korespondencja handlowa z partnerami krajowymi i zagranicznymi
- Wyjazdy handlowe krajowe i zagraniczne
- Tłumaczenie dokumentacji technicznych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Preferowane doświadczenie min. 3 lata
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
- Mile widziana znajomość innych języków obcych
- Prawo jazdy
- Odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:

- Stałą pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie zasadnicze oraz premia
- Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „ Doradca Złocieniec ”