PRACOWNIK HALI - FAJEWERKI - Szczecinek

PRACOWNIK HALI - FAJEWERKI

Miasto: Ogłoszenia Szczecinek, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej Biuro Promo Sp. z o.o. działająca na podstawie
wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia
pod numerem 2163/3

Poszukujemy osób chętnych do pracy w charakterze:
PRACOWNIK HALI - FAJERWERKI
Dodatkowe informacje

* Osoby zainteresowane ogłoszeniem, prosimy o składanie aplikacji CV drogą elektroniczną na adres wlatos@biurobromo.pl z dopiskiem PRACOWNIK HALI - FAJERWERKI/NAZWA MIEJSCOWOŚĆ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w aplikacji: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\"

Miejsce pracy

* Województwo: zachodnio-pomorskie
* Miejscowość: SZCZECINEK
* Szczegóły dot. miejsca pracy: TESCO

Wymagania

* - dyspozycyjność,
* - sumienność,
* - odpowiedzialność,
* - AKTUALNA KSIĄŻECZKA SANEPID.

Co oferujemy

* - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
* - elastyczny czas pracy,
* - atrakcyjną stawkę godzinową,
* - dostęp do systemu administracyjnego,
* - punkty i nagrody za polecanie nam osób.

Obowiązki

* Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykładanie towaru, a na niektórych działach również za profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami Firmy.

Kontakt
BiuroPromo
e-mail: wlatos@biuropromo.pl
tel.: 512 659 445

Autor ogłoszenia

BiuroPromo

Telefon: 512659445