Praca w tesco od 23 września 2010 - Szczecinek

Praca w tesco od 23 września 2010

Miasto: Ogłoszenia Szczecinek, Region: Lubelskie

POSZUKUJEMY DO PRACY :
* Pracownik hali , lady i kasy od 23 września (TESCO-Szczecinek)

OPIS STANOWISKA:
* praca w hipermarkecie (praca dorywcza)

WYMAGANIA:
* dyspozycyjność
* ważna książeczka do celów SANEPID, badania pracownicze
* sumienność i uczciwość
* obowiązkowość
* wytrwałość
* mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
* dogodne warunki zatrudnienia
* wynagrodzenie :
6,80 zł (kasa) , 6,30 zł (hala i lada) netto dla osób uczących sie
6,30 zł (kasa) , 6,00 zł (hala i lada)netto dla osób pracujących
* elastyczne godziny pracy
* umowa zlecenie

PRESTO jest ogólnopolską agencją wynajmu hostess, promotorów, pracowników tymczasowych i merchandisingu.
Działamy na rynku od 2001 roku.Licencja nr 6165 Agencji Pracy Tymczasowej wydana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

FORMA KONTAKTU:
Oferty pracy prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres:
poznan@presto.com.pl umieszczając w temacie maila : TESCO - SZCZECINEK
Prosimy o umieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Autor ogłoszenia

Presto Service

Telefon: 509656170

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Praca w tesco od 23 września 2010