Ankieter w Szczecinku i okolicach, Praca od zaraz!!! - Szczecinek

Ankieter w Szczecinku i okolicach, Praca od zaraz!!!

Miasto: Ogłoszenia Szczecinek, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Ankieter

Obowiązki:
• Dotarcie do wybranej grupy respondentów i przeprowadzanie ankiety
Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
• Mile widziane prawo jazdy oraz posiadanie samochodu
• Dobra prezencja, wysoka kultura osobista wzbudzająca zaufanie
• Komunikatywność, uczciwość, pracowitość, zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Znajomość obsługi komputera i posiadanie własnego laptopa
Oferujemy:
• Zatrudnienie w ramach umowy o dzieło
• Atrakcyjna stawka za przeprowadzoną ankietę
• Bezpłatne szkolenie wprowadzające
• Udostępniamy bazę lokalizacji w których należy wykonać ankietę
• Stałe wsparcie merytoryczne dla ankietera

CV + LM należy wysłać na adres : k.smoron@interkadra.pl w temacie wpisując Ankieter/Szczecinek , Wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. z 2002 r. Nr 101, pozycja 926 z późn.zm.)\\\"

Autor ogłoszenia

interkadra

Telefon: 12 290 44 59