Konsultant ds. rekrutacji ze znajomością j. norweskiego lub j. szwedzkiego - Szczecin

Konsultant ds. rekrutacji ze znajomością j. norweskiego lub j. szwedzkiego

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Spotkanie z pracodawcą już 1 lipca w Szczecinie.

Opis stanowiska:

Praca w działach obsługi klienta na terenie całej Norwegii i Szwecji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przeprowadzanie procedur związanych z selekcją pracowników oraz procesem ich zatrudniania przez pracodawców norweskich/szwedzkich.
Wynagrodzenie:

uzależnione od doświadczenia ( do indywidualnych negocjacji z pracodawcą).

Wymagania:

- Dobra znajomość j. szwedzkiego (do pracy w oddziałach w Szwecji)
- Dobra znajomość j. norweskiego (do pracy w oddziałach w Norwegii)
- Biegła znajomość j. angielskiego
- Dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu, w razie problemów - możliwość przeniesienia do innego pracodawcy.

Dokumenty:

CV w j. angielskim i j.norweskim/j.szwedzkim + list motywacyjny prosimy przesyłać na adres konrad.mszyca@lsj.pl

Kontakt

LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440/1b
Tel: 091 814 52 52
Fax: 091 814 52 53

Autor ogłoszenia

Konrad Mszyca

Telefon: 091 814 52 52