Mechanik Samochodow osobowych Norwegia - Szczecin

Mechanik Samochodow osobowych Norwegia

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Mechanik Samochodow osobowych, Norwegia
Opis stanowiska:
Mechanik samochodow osobowych
Wynagrodzenie:
od 140 Nok/h do 190 Nok/h
Wymagania:
· minimum 3 letnie aktualne doswiadczenie w zawodze mechanika
· osoby z komunikatywnym angielskim lub norweskim (wyjazd od zaraz)
· osoby bez znajomosci języka (wyjazd poprzedzony bezpłatnym kursem j. norweskiego)
Zapewniamy:
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.
Dokumenty:
CV prosimy przesłać na adres:techniczne@lsj.pl , prosimy w tytule wiadomości wpisać: Mechanik - Imię i Nazwisko.
Kontakt:

Tel: 091 814 52 52
Fax: 091 814 52 53

Autor ogłoszenia

Paulina Czerkaska

Telefon: 091 814 52 52