Mechanik samochodów osobowych/ciężarowych - Szczecin

Mechanik samochodów osobowych/ciężarowych

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:
Naprawa samochodów osobowych/ciężarowych najczęściej w autoryzowanych serwisach.

Wynagrodzenie:
Od 140 do 190 NOK za godzinę.

Wymagania:
Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie,
praca w autoryzowanych serwisach będzie dodatkowym atutem.
prawo jazdy,
mile widziana znajomość języka angielskiego lub norweskiego,

Zapewniamy
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.

Dokumenty:
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres joanna@lsj.pl, z dopiskiem:
dla mechaników sam. osobowych: Imię i Nazwisko - mechanik samochodów osobowych,
dla mechaników sam. ciężarowych: Imię i Nazwisko - mechanik samochodów ciężarowych
tel. 091 814 52 52
tel. 505 059 044
tel. 508 117 211

Autor ogłoszenia

Joanna Suszczyńska

Telefon: 505059044