Lakiernik/Blacharz samochodowy, NORWEGIA - Szczecin

Lakiernik/Blacharz samochodowy, NORWEGIA

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Lakiernik/Blacharz samochodowy, NORWEGIA
Opis stanowiska:
Naprawa samochodów powypadkowych.
Wynagrodzenie:
Od 140 do 190 NOK za godzinÄ™.
Wymagania:
· Minimum 2 letnie doświadczenie jako blacharz lub lakiernik
· doświadczenie w pracy w autoryzowanym serwisie
· zdolności manualne,
· mile widziana umiejętność spawania.
Zapewniamy:
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.
Dokumenty:
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres joanna@lsj.pl z dopiskiem:
· dla blacharzy: Imię, Nazwisko – blacharz
· dla lakierników: Imię, Nazwisko – lakiernik
tel. 091 814 52 52
tel. 505 059 044
tel. 508 117 211

Autor ogłoszenia

Konrad Mszyca

Telefon: 091 814 52 52

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość