Stolarz - Szczecin

Stolarz

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

STOLARZ
Miejsce pracy: Fürth (Norymberga) i najbliższe okolice

ZADANIA:
- montaż mebli na miejscu u klienta (meble kuchenne, szafy, komody, regały itd.)

OCZEKIWANIA:
- doświadczenie w zawodzie: min. 3 lata
- przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- dobry stan zdrowia (meble przed montażem trzeba wypakować z auta i zanieść do klienta)
- gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą

OFERTA:
- stawka godzinowa 10,12 € brutto/godz.
- diety za dni przepracowane – 40€ netto
- zaliczki możliwe już po tygodniu
- brak ‘Zeitkonto’ – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane co miesiąc
- zakwaterowanie zorganizowane, koszt potrącany z wynagrodzenia
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
- częste nadgodziny
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl
wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Autor ogłoszenia

KS Personal Service

Telefon: 618656425