Rzeźnik wieprzowy / wykrawacz szynek i łopatek - Szczecin

Rzeźnik wieprzowy / wykrawacz szynek i łopatek

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Masz doświadczenie w usuwaniu kości, przycinaniu i wykrawaniu szynki i łopatki z mięsa wieprzowego? Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska

Ilość wakatów: 4

Obowiązki:
• Usuwanie kości, przycinanie, cięcie błony i krojenia mięsa wieprzowego;
• Znajomość różnych części wieprzowiny;
• Zorientowanie na jakość;
• Dbałość o higienę.

Wymagania:
• Znajomość wszystkich etapów procesu uboju wieprzowego;
• Dwa lata doświadczenia w przetwórstwie miésa wieprzowego;

oraz
• Własny samochód będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
• Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
• Atrakcyjne zarobki

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim

Lub wyslij swoje CV na: sfs.poland.k@interia.pl

Podając w tytule: Wykrawacz kości wieprzowych / wykrawacz szynek i łopatek

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez SFS Poland. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS Poland” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia.

Autor ogłoszenia

SFS Poland

Telefon: 733-881-106