Pracownik magazynu mebloego - Niemcy - Szczecin

Pracownik magazynu mebloego - Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

PRACOWNIK MAGAZYNU MEBLOWEGO
Firma HEADHUNTERS Spółka z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10079 poszukuje osoby na stanowisko pracownika magazynu meblowego.
Lokalizacja: Bopfingen (Niemcy)
Zakres obowiązków:
Pakowanie mebli, oraz ich załadunek na ciężarówki, inne prace porządkowe na magazynie;
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
• Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Sprawność i wytrzymałość fizyczna;
• Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec na stałe.
Nasz klient oferuje:
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
•Ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, pielęgnacyjne oraz na wypadek „bezrobocia”
• Ponadtaryfowe, atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatne stałe zakwaterowanie z dostępem do internetu;
• Praca 35- 60godz. w tygodniu;
• Nadgodziny płatne: +25%
Aplikację proszę kierować na adres: ewa@agencja-headhunters.eu z dopiskiem: Magazyn/2016/DE
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”.

Autor ogłoszenia

Headhunters Sp. z o.o.

Telefon: 609694569