Opiekun osób chorych - praca w Niemczech - Szczecin

Opiekun osób chorych - praca w Niemczech

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Dla naszego zachodniego klienta poszukujemy wykwalifikowanych opiekunów osób chorych do pracy w szpitalach, domach opieki i domach prywatnych w Niemczech.

Opis stanowiska: praca na pełen etat na umowę o pracę w szpitalach, domach opieki lub domach prywatnych na terenie Niemiec. Pracodawca zajmuje się całym procesem rejestracji w Niemczech, jak również zapewnia zakwaterowanie.

Wynagrodzenie: 10 – 15 Euro za godzinę ( dodatki do wypłaty za pracę w weekendy)

Wymagania:
- dyplom w zawodzie opiekuna
- doświadczenie w zawodzie mile widziane
- dobra znajomość języka niemieckiego ( pozwalającego na komunikację w pracy )

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:
- CV ze zdjęciem w języku niemieckim
- skan dyplomu i uprawnień do wykonywania zwodu opiekuna

Wyślij wyżej wspomniane dokumenty na rekrutacja@meritumagency.pl w temacie wiadomości wpisując OPIEKUN OSÓB CHORYCH NIEMCY

Autor ogłoszenia

Meritum

Telefon: 0918128275