::Pracownik do produkcji okien aluminiowych:: (Dania) - Szczecin

::Pracownik do produkcji okien aluminiowych:: (Dania)

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Posiadamy atrakcyjna oferte pracy dla pracownika do produkcji okien aluminowych.

Miejsce pracy: Dania (okolice Odense)
Stawka: 130 dkk/h
Termin rozpoczecia kontraktu: 27.07.2008
Liczba poszukiwanych osob: 2

Oczekujemy:
:: znajomosci jezyka angielskiego
:: udokumentowanego doswiadczenia przy produkcji okien aluminiowych

Zapewniamy:
:: zakwaterowanie (jego koszty odciagamy od Twojego wynagrodzenia)
:: opieke polskich koordynatorow na terenie Danii

Opis stanowiska:
:: praca przy produkcji aluminowych okien

Osoby chetne prosze o przesylanie swojej aplikacji wraz ze zgoda na przetwarzanie danych na adres jm@jobsupply.pl z dopiskiem nr ref. ALU lub bezposredni kontakt z naszym biurem.

Pozdrawiamy,
dobra agencja pracy JobSupply
nr certyfikatu 4118/1b
tel. 091 434 21 46
al. Wojska Polskiego 54
70-477 Szczecin
www.jobsupply.pl

Autor ogłoszenia

JobSupply

Telefon: 091 434 21 46