Opiekun Środowiskowy - Szczecin

Opiekun Środowiskowy

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Stanowisko: Opiekun środowiskowy osób starszych (dojazdy do klientów)

Opis stanowiska:
Praca opiekunki osób starszych uwzględniająca dojeżdżanie do domów klientów (dojazdy samochodem lub środkami komunikacji publicznej). Pomoc osobom starszym w czynnościach dnia codziennego: mycie, przebieranie, przygotowanie i podanie posiłku itp. Gwarantowane 40 godzin pracy tygodniowo. Możliwe zmiany nocne. W znalezieniu zakwaterowania asystuje pracodawca.
Lokalizacja: Wielka Brytania, okolice Horsham i Crawley.

Wynagrodzenie:
9 GBP/h od poniedziałku do piątku; 11 GBP/h w weekendy
Wymagania:
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Prawo jazdy (własny samochód będzie dużym atutem, niemniej pracodawca chętnie pomaga w nabyciu auta na terenie Wielkiej Brytanii). Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi mile widziane.
Zapewniamy:
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu, w razie problemów - możliwość przeniesienia do innego pracodawcy.

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: opieka@lsj.pl podając w temacie: Crawley, Imię i Nazwisko