OPIEKUN - Szczecin

OPIEKUN

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Spotkanie z pracodawcą 4.12.2007 w Szczecinie!

Opis stanowiska:

Praca polega na opiece nad osobami upośledzonymi oaz asystowaniu im w czynnościach dnia codziennego.

Pracodawca:

Pracodawca posiada sieć domów opieki dla osób upośledzonych intelektualnie w rejonach południowo- wschodniej Anglii.

Wynagrodzenie:

6.30 funta/godzinę. Pracodawca zapewnia wyżywienie podczas godzin pracy

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego, pozytywne nastawienie i entuzjazm.

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu, w razie problemów - możliwość przeniesienia do innego pracodawcy.

Dokumenty:

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: opieka@lsj.pl podając w temacie: Imię i Nazwisko

Autor ogłoszenia

opieka@lsj.pl