Operator / ustawiacz maszyn CNC - Szczecin

Operator / ustawiacz maszyn CNC

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Norwegia oraz Wielka Brytania

Pracodawca: Norweskie i brytyjskie firmy produkcyjne z branży stalowej

Opis stanowiska:
Ustawianie i obsługa obrabiarek numerycznych
Dla operatorów maszyn CNC do elementów wielkogabarytowych (możliwość
przyuczenia dla doświadczonych operatorów zwykłych maszyn CNC) - praca w
od zaraz!

Wynagrodzenie:
Norwegia: od 135 NOK/h
Wielka Brytania: od 9 GBP/h

Wymagania:
Doświadczenie w zawodzie, znajomość jęz. angielskiego.
Znajomość systemów programowania Fanuc, Sinumeric, Heidenheim

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia
dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych
pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której
zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie
zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania
kontraktu, w razie problemów - możliwość przeniesienia do innego pracodawcy.

Dokumenty:
CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres techniczne@lsj.pl w
tytule podając imię, nazwisko - CNC
Kontakt:
Tel: 091 814 52 52
Fax: 091 814 52 53

Autor ogłoszenia

Konrad Mszyca

Telefon: 091 814 52 52