Kolporter ulotek - SZCZECIN - OD ZARAZ! - Szczecin

Kolporter ulotek - SZCZECIN - OD ZARAZ!

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Start People to jedna z wiodących Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji, payrollu i doradztwa personalnego. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy USG People N.V., należącej do pierwszej piątki największych i najbardziej renomowanych europejskich firm w branży HR.

Hostessa/Kolporter Ulotek OD ZARAZ! - Szczecin

Od: Start People Praca Tymczasowa
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów: 1
Branża: Inne
Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- rozdawanie ulotek, promowanie placówek bankowych
- udział w akcjach promocyjnych

Wymagania:
- dokładność, zaangażowanie, chęć do pracy
- Dyspozycyjność w terminie 18.03 - 20.03 w godz. 10-16
- mile widziany status ucznia lub studenta

Oferujemy:
- pracę tymczasową, dodatkową
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy przy różnych projektach
- atrakcyjną stawkę godzinową (od 10zł brutto/h)
- możliwość ułożenia elastycznego grafiku

Wymagania
Nie podano
Informacje dodatkowe
Wykształcenie: Bez wykształcenia
Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia
Miejsce zamieszkania: Nie podano
Pozwolenie na pracę:

Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 152/3)

Autor ogłoszenia

Start People

Telefon: 58 660 80 82