Kierownik Zespołu ds. Sprzedaży Ubezpieczeń - Szczecin

Kierownik Zespołu ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków:
• Rekrutacja i budowa zespołu
• Zarządzanie podległym zespołem Doradców
• Wdrażanie Doradców w sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz bieżące wsparcie
• Realizacja ustalonych celów sprzedażowych
• Rozliczanie ilościowe i jakościowe pracy Doradców
• Szkolenia dla Doradców: produktowe i motywacyjne

Wymagania:
• Doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej
• Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem Doradców
• Umiejętność pracy w zespole
• Wykształcenie minimum średnie
• Otwartość na ciągłe poszerzanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń i rynków finansowych
• Umiejętność w nawiązywaniu kontaktów z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
• Niekaralność

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (część stałą oraz część zmienną)
• Pracę w instytucji finansowej należącej do jednej z wiodących grup ubezpieczeniowo-finansowych na rynku
• Indywidualny coaching
• Atrakcyjne premie
• Dodatkowe systemy motywacyjne
• Możliwość awansu
Kontakt:
rekrutacja@zachodniopomorkie.info.pl