SPRZEDAWCA - Szczecin

SPRZEDAWCA

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Firma Jobs Plus, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, sieci sklepów meblowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Obowiązki:
- Obsługa klienta
- Utrzymywanie sprzedaży na odpowiednim poziomie
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
- Uczestnictwo w inwentaryzacjach

Wymagania:
- Doświadczenie w aktywnej sprzedaży
- Umiejętność obsługi klienta na wysokim poziomie
- Umiejętność obsługi komputera
- Wykształcenie średnie
- Komunikatywność, operatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce
- Profesjonalne szkolenia
- Pracę w przyjaznym zespole

Miejsce pracy: Szczecin

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV, z zaznaczeniem w temacie wiadomości nazwy stanowiska, na adres mailowy: rekrutacja@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”