Przedstawiciel handlowy (M/K) - Szczecin

Przedstawiciel handlowy (M/K)

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy w Salonie Serwisu Pojazdów

Numer ref. TRP/POZ/0417

Obowiązki:
- realizacja planów sprzedażowych,
- obsługa procesu sprzedaży wg obowiązujących standardów i procedur,
- utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych,
- kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych,
- doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- doświadczenie na stanowisku sprzedawcy usług serwisowych i części zamiennych do pojazdów,
- mile widziane doświadczenie jako przedstawiciel handlowy,
- wiedza z branży motoryzacyjnej,
- nastawienie na osiąganie zamierzonych celów,
- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
- cały etat,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- miejsce pracy: Motaniec,
- możliwość rozwoju zawodowego w ambitnym zespole,
- oferta dotyczy pracy stałej.