Przedstawiciel Handlowy - Szczecin

Przedstawiciel Handlowy

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

NTTCable Polska sp. z o.o. jest polską filią niemieckiej firmy NTTCable GmbH, należącej do grona największych resellerów usług telekomunikacyjnych w Niemczech.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:
aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na określonym obszarze
negocjowanie i zawieranie umów
realizowanie celów sprzedaży
utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:
umiejętność samodzielnej organizacji pracy
inicjatywa, zaangażowanie, silna motywacja do osiągnięcia sukcesu
zdolności negocjacyjne, umiejętność przekonywania
komunikatywność, siła przebicia
konsekwencja i skuteczność w działaniu
dobra znajomość obsługi komputera
dyspozycyjność
doświadczenie w zakresie sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole
szkolenie w zakresie produktu firmy
stałe wynagrodzenie
system motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) wyłącznie drogą elektroniczną na adres:
info@nttcable.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)\".