FLORYSTA - Szczecin

FLORYSTA

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Agencja ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

FLORYSTA

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska pracy

- Współpraca z zespołem florystów w zakresie tworzenia bukietów i kompozycji florystycznych według wytycznych Mistrza Florystyki
- Pielęgnacja kwiatów ciętych
- Obsługa oprogramowania służącego do sprzedaży kwiatów oraz ich zaopatrzenia
- Profesjonalna obsługa klientów salonu

Wymagania

- Preferowane wyższe wykształcenie z zakresu hodowli roślin lub podobne
- Ukończone kursy lub szkoła florystyczna
- Doświadczenie w pracy w kwiaciarni lub na stanowisku florysty w hotelu, restauracji itp
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Posiadanie certyfikatów ukończenia kursów florystycznych
- Doświadczenie w branży gastronomicznej
- Miła aparycja
- Entuzjazm
- Komunikatywność
- Gotowość szybkiego uczenia się

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Realną możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
- Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Premie miesięczne zależne od wysokości sprzedaży

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres: cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „Florysta”.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)\"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Autor ogłoszenia

Agencja ERTA

Telefon: 0048124210854