Pracownik Porządkowy - Szczecin

Pracownik Porządkowy

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownika Porządkowego

Nr ref. ppo/szc/2015
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
- kompleksowe utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych i ciągów komunikacyjnych,
- odkurzanie mebli tapicerowanych,
- przetarcie na mokro wszystkich powierzchni twardych mebli,
- utrzymanie w czystości toalet oraz uzupełnianie mydła, papieru, ręczników, itp.

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracach porządkowych w biurach.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- pracę w godzinach 7:00-15:00.
Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego biura przy ul. Pocztowej 2 w Szczecinie.
Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Autor ogłoszenia

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Telefon: 914331433

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik Porządkowy