Telemarketer - Szczecin

Telemarketer

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

CVO Group to największa firma rekrutacyjna w Europie Środkowej i Wschodniej. Specjalizujemy się w rekrutacji na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne z wielu dziedzin biznesu.

Dla naszego Klienta – prestiżowej firmy specjalizującej się w hotelowych programach kart rabatowych poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko: Telemarketer
miejsce pracy: Szczecin
AK- TM2

Obowiązki:

• Sprzedaż rabatowych kart hotelowych
• Budowa bazy Klientów
• Realizacja założonego planu sprzedaży
• Raportowanie do Team Leadera

Wymagania:

• Min. roczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
• Udokumentowane sukcesy w sprzedaży
• Dynamizm w działaniu
• Silne zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji ma rynku
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Pensję podstawową +atrakcyjny system prowizyjny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim wraz z listem motywacyjnym na adres:

akrajewska@cvo.pl

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997R. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz.883)\"