RAGAZZA MARTINI - Szczecin

RAGAZZA MARTINI

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Międzynarodowa marka premium o pozycji lidera w branży alkoholowej
otwiera rekrutację do stałego zespołu specjalnie wyselekcjonowanych RAGAZZA MARTINI

Lokalizacja: Szczecin
Rodzaj pracy: RAGAZZA MARTINI

Zadania i obowiązki RAGAZZA MARTINI:
• Kreowanie pozytywnego wizerunku marki
• Aktywne nawiązywanie kontaktów z grupą docelową na terenie wyselekcjonowanych klubów i w wybranych punktach sprzedaży
• Zachęcanie do spróbowania i/lub zakupu promowanej marki

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE PONIŻSZA CHARAKTERYSTYKA IDEALNIE OPISUJE TWOJĄ OSOBĘ, KONIECZNIE SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Kryteria idealnej RAGAZZA MARTINI:
• Jesteś trendsetterką - Twój wizerunek jest dowodem dobrego gustu oraz znajomości obecnych trendów
i świata mody
• Posiadasz umiejętność elastycznego dopasowania swojego zachowania do miejsca i otaczających Cię ludzi
• Charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista
• Emanujesz pogodą ducha i kobiecością
• Czujesz się atrakcyjna
• Jesteś w trakcie nauki: szkoła, studia
• Posiadasz skończone 21 lat, ale wyglądasz na 22-25 lat
• Jesteś efektywna i pracowita
• Masz poczucie humoru, jesteś uśmiechnięta i komunikatywna
• Posiadasz aktualną książeczkę badań sanitarno-epidemiologicznych
• Twoja znajomość języka angielskiego jest w stopniu komunikatywnym (mile widziane)
• Wykształcenie: minimum średnie ogólnokształcące
• Dysponujesz prawem jazdy kat. B (mile widziane)
• Masz doświadczenie w obsłudze imprez, eventów, akcji promocyjnych (mile widziane)

Oferujemy:
• Zdobycie doświadczenia w innowacyjnym projekcie dla międzynarodowej marki
• Możliwość uzyskiwania stabilnego źródła dochodu
• Profesjonalny system szkoleń

Aplikacje (koniecznie ze zdjęciem) z zaznaczeniem „Szczecin” (w temacie maila),
prosimy przesyłać na adres e-mail: martini@ragazza.pl

Prosimy o dodanie formuły:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”