Praca dodatkowa - wykładanie towaru Real Szczecin Wyzwolenia - Szczecin

Praca dodatkowa - wykładanie towaru Real Szczecin Wyzwolenia

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej w formie wykładania towaru w dziale spożywczym w markecie Real w Szczecinie przy ulicy Wyzwolenia

Umowa: Umowa zlecenie.
Czas pracy: Około 2,5 godz. w tygodniu (dwie wizyty tygodniowo w markecie)
Stawka: 12zł brutto/godz.

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Wymagania:
- Aktualna książeczka sanepidowska,
- Status Studenta bądź Ucznia i nie przekroczony 26 rok życia, bądź status osoby zatrudnionej na pełen etat.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres : biuro@ad-btl.pl w temacie wpisując: „ Szczecin Wyzwolenia ”

Autor ogłoszenia

Agencja Advanced BTL