Traktorzysta - Szczecin

Traktorzysta

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Traktorzysta.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref. trk/szc/2015

Zadania:
- kierowanie traktorem,
- pracę przy czynnościach porządkowych/ogrodniczych.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. T,
- min. roczne doświadczenie w pracy jako traktorzysta,
- chęci do pracy.

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez opcję „Aplikuj” lub bezpośrednio na nasz adres e-mail praca.szczecin@antidotum.eu (w temacie wiadomości wpisując nr ref.: trk/szc/2015).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Autor ogłoszenia

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Telefon: 914331433

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Traktorzysta