Слюсар-сантехник/Hydraulik - Szczecin

Слюсар-сантехник/Hydraulik

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Слюсар-сантехник

Для нашого клієнта шукаємо осіб до праці на посаду: Слюсар-сантехник.

Nr ref. hyd/szc/2017
Місце роботи: м.Щецін:

Обов’язки:
- каналізаційне підключення.

Вимоги:
- досвід на подібній посаді;
- знання специфіки роботи на будові;
- відповідальність;
- бажання працювати.

Пропонуємо:
- робота в одну зміну з понеділка по п’ятницю;
- необхідні інструменти для роботи.
Антідотум — це агенція працевлаштування, яка є зареєстрованою фірмою, яка працює на польському ринку, бере активну участь в тимчасовому працевлаштуванні, консультації персональній і являється посередником працевлаштування на території РП і за кордоном, увійшла до національного реєстру агенції працевлаштування під номером 15326.

Зацікавлених прошу надсилати своє CV за адресою ukraina@antidotum.eu , або телефонувати за тел.+48519055865 (viber)
Antidotum Agencja Zatrudnienia, Szczecin, al. Wojska Polskiego 62, 5 piętro, 7 pokój.
УВАГА: Приведи з собою товариша, який прорацює не меньше чим 180 годин (тобто місяць) та отримай премію 200 злотих нетто одноразово!

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Hydraulik

Nr ref.: hyd/szc/2017
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość specyfiki pracy na budowie,
- sumienność,
- chęć do pracy.

Oferujemy:
- pracę w systemie 1-zmianowym, od poniedziałku do piątku,
- niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez \'Aplikuj\' lub na adres e-mail praca.szczecin@antidotum.eu w temacie wiadomości wpisując nr ref. hyd/szc/2017.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antidotum Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antidotum Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.\"

Autor ogłoszenia

Antidotum Agencja Zatrudnienia

Telefon: +48519055865