Przedstawiciel Techniczno-Handlowy/Inżynier Sprzedaży - Szczecin

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy/Inżynier Sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

manBase - innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, zachodniego producenta o ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującego nowoczesne urządzenia techniczne poszukuje inżyniera na stanowisko:
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
Kod aplikacji: KKN/002/KK/P
Miejsce pracy: Zachodniopomorskie

ZADANIA
• aktywna sprzedaż usług/produktów znajdujących się w aktualnej ofercie firmy
• budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami
• przestrzeganie aktualnych standardów firmy w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów
• realizacja zadań przy zachowaniu wysokich standardów jakości
• obsługa telefoniczna i mailowa klientów

WYMAGANIA
• wykształcenie wyższe, techniczne, kierunek mechaniczny/energetyczny
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• prawo jazdy kat. B
• gotowość do pracy w terenie
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

OFERTA
• interesująca praca w renomowanej, międzynarodowej firmie
• praca w terenie + home office
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki bogatej ofercie szkoleń zapewnionych przez firmę
• niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
• atrakcyjne wynagrodzenie (po okresie próbnym prowizja handlowa uzależniona od sprzedaży)

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem do dnia 15 sierpnia 2012r. Z kandydatami będziemy kontaktować się drogą mailowądo dnia 16 sierpnia 2012 r . W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji:
KKN/002/KK/P .