PRACOWNIK PRODUKCJI MATERIAŁÓW BIUROWYCH – PRACA STAŁA LUB SEZONOWA - Szczecin

PRACOWNIK PRODUKCJI MATERIAŁÓW BIUROWYCH – PRACA STAŁA LUB SEZONOWA

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji do firmy zajmującej się produkcją materiałów biurowych.

Miejsce pracy: Przecław
Nr ref.: pmb/prz/2018
Zadania:
montaż artykułów biurowych (segregatory, teczki, skoroszyty, notatniki, identyfikatory itp.).
Wymagania:
sprawność manualna,
dokładność,
energiczność,
pełnoletność.
Oferujemy:
możliwość stałego lub tymczasowego zatrudnienia (mile widziani uczniowie i studenci),
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością późniejszego stałego zatrudnienia przez naszego kontrahenta,
premię absencyjną oraz premię za osiąganie wyznaczonych wyników w pracy,
pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (w godzinach 6:00-14:00 / 14:00-22:00),
możliwość pracy w godzinach 8:00 – 16:00 (dojazd we własnym zakresie),
przyuczenie do pracy,
zapewniony dojazd i powrót z centrum Szczecina darmowym autobusem pracowniczym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl z nr ref.: pmb/prz/2018 wpisanym w temacie wiadomości.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

Autor ogłoszenia

Telefon: 914331433

ZdjęciaZdjecia - PRACOWNIK PRODUKCJI MATERIAŁÓW BIUROWYCH – PRACA STAŁA LUB SEZONOWA