Operator wózków widłowych – bez doświadczenia! - Szczecin

Operator wózków widłowych – bez doświadczenia!

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Operator wózków widłowych do przyuczenia do firmy zajmującej się produkcją taśm transportowych wykorzystywanych w przemyśle.

Nr ref.: prz/szc/2018
Miejsce pracy: Szczecin (Załom)

Zadania:
pakowanie i przygotowanie towaru do transportu,
wydawanie i załadunek towaru,
obsługa wózka widłowego.

Wymagania
uprawnienia na wózki widłowe,
sprawność fizyczna,
chęci do pracy.

Nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:
wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie od 2 400 zł/miesięcznie brutto,
pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr ref. prz/szc/2018.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

Autor ogłoszenia

HM Serwis Group

Telefon: 914331433

ZdjęciaZdjecia - Operator wózków widłowych – bez doświadczenia!