Monter konstrukcji stalowych - Szczecin

Monter konstrukcji stalowych

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta na terenie Niemiec poszukujemy osób na stanowisko:

Monter, spawacz konstrukcji stalowych

Obowiązki:
Montowanie, spawanie silosów wg projektów i przy użyciu urządzeń transportu bliskiego.

Oczekiwania:
Min. 1-2 lata doświadczenia w konstrukcjach stalowych,
Mile widziane doświadczenie w montażu silosów ze stali, Umiejętności monterskie, mechaniczne przy użyciu urządzeń transportu bliskiego.
Umiejętność czytania rysunku technicznego Umiejętność spawania metodą MIG/MAG oraz uprawnienia spawacza będą dodatkowym atutem, Mile widziane posiadanie aktualnych badań wysokościowych
Sumienność, dokładność i profesjonalizm Język niemiecki lub angielski komunikatywny min. B2
Oferujemy:
Możliwość stałego zatrudnienia, dogodne warunki pracy.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Dodatkowe premie Atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:
a.zygalska@eurojob24.pl
Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu:
0048 691150740

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Autor ogłoszenia

EuroJob24 Sp. z o.o.

Telefon: 691150740