Mechanik/Konserwator Maszyn Produkcyjnych - Szczecin

Mechanik/Konserwator Maszyn Produkcyjnych

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Mechanika maszyn produkcyjnych.

Nr ref.: mmp/szc/2016
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
- przeprowadzanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn produkcyjnych,
- usuwanie awarii maszyn,
- zapewnienie utrzymania ciągłości pracy maszyn i urządzeń technologicznych.

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- odpowiedzialność,
- sprawność fizyczna,
- chęci do pracy.

Oferujemy:
- przewóz autobusem pracowniczym z i do centrum Szczecina,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu w temacie wiadomości wpisując nr referencyjny: mmp/szc/2016.
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom

Autor ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Antidotum

Telefon: 914331433

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Mechanik/Konserwator Maszyn Produkcyjnych