Kierownik zmiany, ok. Goleniowa - Szczecin

Kierownik zmiany, ok. Goleniowa

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Kierownik zmiany
Miejsce pracy: okolice Goleniowa
Zakres obowiązków:
• zarządzanie pracownikami magazynowymi,
• mierzenie wyników pracy za pomocą wskaźników wydajności i jakości,
• dbanie o prawidłowe wykorzystanie urządzeń technicznych, prowadzenie kart wózków widłowych,
• dbanie o prawidłową dokumentację obrotu towarowego,
• ¬planowanie zapotrzebowania na materiały zużywalne i środki produkcji.
Wymagania:
• dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
• doświadczenie w wykonywaniu w/w pracy w zakładach produkcyjnych, magazynach, centrach logistycznych,
• chęć do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
• mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
• samodzielność, zaangażowanie.
Oferujemy:
• możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego na adres: rekrutacja@ksservice.eu w temacie wpisując: KZ /GOL/2012.

W załączonych dokumentach prosimy o dołączenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Autor ogłoszenia

KS Service Sp. z o.o.

Telefon: 91 488 41 21