Elektryk/Automatyk - Szczecin

Elektryk/Automatyk

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Elektryk/automatyk do firmy zajmującej się produkcją nawozów sztucznych.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: ele/szc/2018

Zadania:
• nadzór nad maszynami i urządzeniami od strony elektrycznej oraz elektromechanicznej,
• diagnozowanie urządzeń i awarii,
• bieżące naprawy maszyn i urządzeń.

Wymagania:
• doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku,
• wykształcenie techniczne (elektryk / mechanik / automatyk),
• uprawnienia elektryczne do 1kV.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowę zlecenie,
• stawkę godzinową od 18,00 zł brutto,
• pracę 5 lub 6 dni w tygodniu, w godzinach 7:00-15:00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
praca.szczecin@hmserwis.pl z nr ref.: ele/szc/2018 wpisanym w temacie wiadomości.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin)
oferujemy 200 zł netto :-)
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM
Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze
Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia
procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na
przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom
powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o z siedzibą w Szczecinie
oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do
moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych
jest dobrowolne.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Autor ogłoszenia

HM Serwis Group

Telefon: 914331433

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Elektryk/Automatyk