Network Technical Engineer - Szczecin

Network Technical Engineer

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Stream International Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowej korporacji, będącej liderem w zakresie dostarczania nowoczesnych usług IT. Prowadzi działalność biznesową w 22 krajach, współpracując w ramach 48 oddziałów i zatrudniając ponad 30 tysięcy pracowników. Firma jest obecna w Polsce od 2005 roku. Aktualnie w szczecińskiej lokalizacji zatrudnia około 320 osób, które z powodzeniem wspierają światowych producentów branży IT i elektroniki.
Dla jednego z kluczowych klientów, wiodącego producenta sprzętu sieciowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
Firma Stream International Sp. z o.o. jest obecnie na etapie wdrażania 2 linii wsparcia technicznego biznesowej linii produktów jednego z największych globalnych producentów sprzętu sieciowego. Zasięg naszego działania obejmuje Niemcy, Austrię i Szwajcarię. Z tego względu poszukujemy kandydatów na stanowisko Network Technical Specialist/ Engineer od których oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za dostarczanie najwyższej jakości usług dla klientów wewnętrznych i biznesowych w zakresie połączeń internetowych, wykazując się przy tym doskonałą znajomością sieci.
Praca na stanowisku Network Technical Specialist/ Engineer to doskonała oferta dla osób, które chcą się rozwijać w kierunku CCNP i dalej. Atutem pracy na oferowanym stanowisku jest bez wątpienia szeroki zakres zagadnień i wyzwań czekających w codziennej pracy i związane z tym praktyczne wykorzystanie posiadanej wiedzy. Zapewniamy dostęp do najnowszych technologii, zanim zostaną one oficjalnie wprowadzone na rynek. Do dyspozycji pracowników przeznaczony jest sprzęt testowy, na bieżąco aktualizowany o nowe urządzenia.
Profil kandydata
Zadania:
- zapewnienie klientom korporacyjnym profesjonalnego wsparcia technicznego
- sporządzanie raportów dotyczących produktu
- utrzymywanie stałego kontaktu i wymiana wiedzy z działami wsparcia technicznego w innych regionach
- wsparcie eksperckie dla zespołów 1st level
Oczekiwania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego, zarówno w mowie jak i piśmie
- doskonała znajomość obsługi sprzętu komputerowego i oprogramowania
- znajomość TCP / IP, Firewall, LAN, WAN, VPN oraz systemu operacyjnego Windows (znajomość Linux, Mac będzie dodatkowym atutem)
- zaawansowana wiedza na temat sieci bezprzewodowej, zabezpieczenia sieci bezprzewodowej i dostępu zdalnego
- wiedza z obszaru pamięci masowych NAS i SAN będzie dodatkowym atutem
- udokumentowane kwalifikacje: CCNA , Network + lub MCSE (lub w trakcie kursów przygotowujących do zdobycia jednego z powyższych certyfikatów) lub doświadczenie w pracy z sieciami oraz wykształcenie uniwersyteckie z zakresu sieci telekomunikacyjnych i komputerowych
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu sieciami
- umiejętność pracy pod presją czasu
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Oferta:
- umowa o pracę na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bogaty pakiet socjalny (bezpłatna opieka medyczna w prywatnej placówce zdrowia, Refer a Friend Program, imprezy integracyjne, pakiet rekreacyjno-sportowy, uczestnictwo w programie ubezpieczeń grupowych)
- wyzwania techniczne oraz możliwość pracy w obszarze najnowszych technologii
- szkolenia techniczne i ‘miękkie’ oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
- pomoc w relokacji dla kandydatów spoza Szczecina

Autor ogłoszenia

Stream International Sp. z o.o

Telefon: 914881323

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Network Technical Engineer