Pomoc kuchenna kantyny pracowniczej - Szczecin

Pomoc kuchenna kantyny pracowniczej

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pomoc kuchenna kantyny pracowniczej.

Miejsce pracy: Kołbaskowo
Nr ref. pok/kol/2017

Zadania:
- pomoc w przygotowaniu posiłków,
- dbanie o porządek na kuchni,
- przyjmowanie zamówień,
- wydawanie posiłków,
- zmywanie naczyń.

Wymagania:
- aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną,
- mile widziane doświadczenie w pracy jako pomoc kuchenna,
- chęci do pracy.

Oferujemy:
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
- zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie z możliwością późniejszego zatrudnienia na umowę o pracę u naszego kontrahenta,
- pracę w systemie trzyzmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu z wpisaniem nr ref. pok/kol/2017 w temacie wiadomości.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Autor ogłoszenia

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Telefon: 914331433

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pomoc kuchenna kantyny pracowniczej