Працівник обслуги машини продукційної/Pracownik do obsługi gilotyny - Szczecin

Працівник обслуги машини продукційної/Pracownik do obsługi gilotyny

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Для нашого клієнта шукаємо осіб до праці на посаду: Працівник обслуги машини продукційної
Nr ref. gil/prz/2017

Обов’язки:
- обслуга машини продукційної.

Вимоги:
- знання польської мови;
- мінімум середня освіта (профіль механічний,технічний);
- досвід роботи при машині, яка кроїть папір( не обов’язково);
- відповідальність;
- бажання працювати.

Пропонуємо:
- затруднення на умові о працю;
- робота від понеділка до п’ятниці в дві зміни (з 6:00-14:00/14:00-22:00);
- безкоштовний доїзд до праці.

Антідотум — це агенція працевлаштування, яка є зареєстрованою фірмою, яка працює на польському ринку, бере активну участь в тимчасовому працевлаштуванні, консультації персональній і являється посередником працевлаштування на території РП і за кордоном, увійшла до національного реєстру агенції працевлаштування під номером 15326.

Зацікавлених прошу надсилати своє CV за адресою ukraina@antidotum.eu , або телефонувати за тел.+48519055865 (viber)
Antidotum Agencja Zatrudnienia, Szczecin, al. Wojska Polskiego 62, 5 piętro, 7 pokój.
УВАГА: Приведи з собою товариша, який прорацює не меньше чим 180 годин (тобто місяць) та отримай премію 200 злотих нетто одноразово!

Dla naszego Klienta, firmy produkującej artykuły biurowe, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: pracownik do obsługi gilotyny.

Nr ref.: gil/prz/2017
Miejsce pracy: Przecław

Zadania:
- obsługa gilotyny (produkcyjnej).

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe - o profilu mechanicznym,
- mile widziane doświadczenie przy obsłudze gilotyny,
- sumienność,
- chęci do pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (w godzinach 6:00-14:00/14:00-22:00),
- bezpłatny dojazd do pracy autobusem pracowniczym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez \"Aplikuj\" lub na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu w temacie wiadomości wpisując nr referencyjny: gil/prz/2017 lub zapraszamy do naszego biura mieszczącego się przy Al. Wojska Polskiego 62 (V piętro).

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antidotum Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antidotum Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.\"

Autor ogłoszenia

Antidotum Agencja Zatrudnienia

Telefon: +48519055865