Помічник на продукції /Pomocnik na produkcji - Szczecin

Помічник на продукції /Pomocnik na produkcji

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Помічник на продукції
Для нашого Клієнта ми шукаємо кандидатів на посаду: Помічник на продукції
Місце роботи: Щецін
Ref: рnp / szc / 2016

Обов’язки:
- обслуга машин продукційних,
- пакування продукції.

Вимоги:
- здібності мануальні
- фізична підготовленість.

Ми пропонуємо:
- погодинна ставка - 15,00 злотих брутто,
- робота в дві зміни,
- можливе постійне працевлаштування.

Антідотум — це агенція працевлаштування, яка є зареєстрованою фірмою, яка працює на польському ринку, бере активну участь в тимчасовому працевлаштуванні, консультації персональній і являється посередником працевлаштування на території РП і за кордоном, увійшла до національного реєстру агенції працевлаштування під номером 15326.

Зацікавлених прошу надсилати своє CV за адресою ukraina@antidotum.eu , або телефонувати за тел.+48519055865 (viber)
Antidotum Agencja Zatrudnienia, Szczecin, al. Wojska Polskiego 62, 5 piętro, 7 pokój.
УВАГА: Приведи з собою товариша, який прорацює не меньше чим 180 годин (тобто місяць) та отримай премію 200 злотих нетто одноразово!

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pomocnika na produkcji.

Miejsce pracy: Szczecin (Prawobrzeże)
Nr ref.: pnp/szc/2016

Zadania:
- montaż opakowań,
- obsługa maszyn wtryskowych,
- pakowanie produktów.

Wymagania:
- podstawowe umiejętności manualne,
- sprawność fizyczna.

Oferujemy:
- stawkę godzinową - 15,00 zł brutto,
- pracę w systemie dwuzmianowym,
- zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie,
- możliwość stałego zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu z wpisaniem nr ref. pnp/szc/2017 w temacie wiadomości.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto :-)

Autor ogłoszenia

Antidotum Agencja Zatrudnienia

Telefon: +48519055865

Skontaktuj się telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość