MASZYNISTA LOKOMOTYWY - Szczecin

MASZYNISTA LOKOMOTYWY

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Maszynista lokomotywy do firmy
zajmującej się produkcją nawozów sztucznych.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: lok/szc/2018

Zadania:
obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy liniowej i manewrowej na terenie firmy.
Wymagania:
świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty,
min. rok doświadczenia w prowadzeniu lokomotywy spalinowej.
Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie,
stawkę godzinową od 20 zł/h brutto,
pracę 5 lub 6 dni w tygodniu, od 7:00-15:00.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
praca.szczecin@hmserwis.pl z nr ref.: lok/szc/2018 wpisanym w temacie wiadomości.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin)
oferujemy 200 zł netto

Autor ogłoszenia

HM Serwis Group

Telefon: 914331433

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - MASZYNISTA LOKOMOTYWY