ELEKTRYK/AUTOMATYK - Szczecin

ELEKTRYK/AUTOMATYK

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Elektryk/automatyk do firmy
zajmującej się produkcją nawozów sztucznych.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: ele/szc/2018

Zadania:
nadzór nad maszynami i urządzeniami od strony elektrycznej oraz elektromechanicznej,
diagnozowanie urządzeń i awarii,
bieżące naprawy maszyn i urządzeń.
Wymagania:
doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku,
wykształcenie techniczne (elektryk / mechanik / automatyk),
uprawnienia elektryczne do 1kV.
Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowę zlecenie,
stawkę godzinową od 18 zł/h brutto,
pracę 5 lub 6 dni w tygodniu, w godzinach 7:00-15:00.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
praca.szczecin@hmserwis.pl z nr ref.: ele/szc/2018 wpisanym w temacie wiadomości.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin)
oferujemy 200 zł netto

Autor ogłoszenia

hm

Telefon: 914331433

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - ELEKTRYK/AUTOMATYK