Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego - Szczecin

Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

\"Gi Group\" Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej (certyfikat nr 570/3) oraz doradztwa personalnego (certyfikat nr 570/2). Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach w których działamy. W Polsce jesteśmy w pierwszej dziesiątce w rankingu agencji pracy tymczasowych, zatrudniamy ponad 20 000 pracowników tymczasowych i z roku na rok liczba ta znacznie wzrasta.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref. PB/IN/10

Zadania:
* Prace administracyjne związane z obsługą klienta niemieckojęzycznego
* Sprawdzanie dokumentów związanych z operacjami finansowymi
* Obsługa systemu informatycznego
* Utrzymywanie kontaktów z instytucjami współpracującymi z firmą

Wymagania:
* Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
* Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
* Komunikatywność
* Umiejętność rozwiązywania problemów
* Obsługa komputera: pakiet MS Office

Oferujemy:
* Konkurencyjne wynagrodzenie
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Atrakcyjne szkolenia zawodowe oraz językowe
* Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Dokumenty aplikacyjne (CV w języku polskim i niemieckim) prosimy przesyłać na adres: praca.szczecin@gigroup.com.pl

\"Gi Group\" Sp. z o.o.
Ul. Wyszyńskiego 18
70-201 Szczecin
Tel. 091 482 37 33, 668 281 016

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

telefon: 091 482 37 33, 668 281 016
e-mail: praca.szczecin@gigroup.com.pl

Autor ogłoszenia

Anna Stańczak

Telefon: 668 281 016

ZdjęciaZdjecia - Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego