Pracownik Biurowy w Sekretariacie – ¾ etatu - Szczecin

Pracownik Biurowy w Sekretariacie – ¾ etatu

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Biurowy w Sekretariacie.

Nr ref. pbs/szc/2017
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
- realizacja zadań administracyjno-biurowych: porządkowanie dokumentów, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz rozmów telefonicznych,
- bieżąca obsługa interesantów,
- dbanie o prawidłowe zaopatrzenie biura (art. biurowe, spożywcze, itp.),
- przygotowanie i obsługa spotkań z Klientami.

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w pracy biurowej,
- umiejętność tworzenia oficjalnych pism,
- bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
- komunikatywność,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio przez naszego kontrahenta,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym – ¾ etatu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu z nr ref.: pbs/szc/2017 wpisanym w temacie wiadomości.
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antidotum Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antidotum Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.\"
Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Autor ogłoszenia

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Telefon: 914331433

ZdjęciaZdjecia - Pracownik Biurowy w Sekretariacie – ¾ etatu