Pracownik biurowy (bezpłatna praktyka) - Szczecin

Pracownik biurowy (bezpłatna praktyka)

Miasto: Ogłoszenia Szczecin, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. do swojego oddziału w Szczecinie poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
obsługa sekretariatu (m.in. odbieranie i rozdzielanie korespondencji, odbieranie telefonów, przyjmowanie interesantów, archiwizacja i bieżąca organizacja dokumentów).

Oczekiwania wobec Kandydata/tki:
zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy,
prawo jazdy kat. B,
znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

W zamian za zaangażowanie w pracę, oferujemy:
bezpłatną praktykę w okresie sierpień – wrzesień 2012
(poniedziałek - piątek, godz. 8:00-16:00),
możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia zawodowego.

Jeśli jesteś zainteresowana/y praktyką w naszej firmie, wyślij dokumenty aplikacyjne (CV oraz List Motywacyjny) na adres e-mail k.szydlowska@ksservice.eu . W temacie wiadomości koniecznie wpisz „Praktykant/ka Szczecin”.

Autor ogłoszenia

KS Service Sp. z o.o.