Praca dla opiekunki osób starszych w Niemczech-1200 euro - Świnoujście

Praca dla opiekunki osób starszych w Niemczech-1200 euro

Miasto: Ogłoszenia Świnoujście, Region: Lubelskie

Medwork24 jest polską firmą zajmującą się rekrutacją i delegowaniem opiekunek osób starszych do Niemiec.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- wrażliwość
- życzliwość
- łatwość nawiązywania kontaktów

Obowiązki:
- dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego
- podawanie leków
- pomoc przy myciu i ubieraniu
- gotowanie i karmienie
- sprzątanie
- robienie zakupów
- kontakt z lekarzami podopiecznego

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- odprowadzamy składki ZUS
- wysokie wynagrodzenie do 1200 euro
- terminowe wypłaty wynagrodzenia
- darmowy przejazd w obie strony
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- poprawę znajomości języka niemieckiego
- zdobycie nowego doświadczenia

Zainteresowane kandydatki prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy od pon. do pt. w godz. od 8:30 do 16:30

Autor ogłoszenia

Medwork24

Telefon: 881713200