AGENT SALONU KOMÓRKOWEGO - Świnoujście

AGENT SALONU KOMÓRKOWEGO

Miasto: Ogłoszenia Świnoujście, Region: Lubelskie

Dealer telefonii komórkowej PLAY „i4-Mobile” poszukuje partnera do prowadzenia własnego Salonu Play z własnym lokalem.
miasto: ŚWINOUJŚCIE

Zakres obowiązków:
• realizacja planów sprzedażowych indywidualnych i zespołowych
• aktywna sprzedaż produktów i usług
• przestrzeganie i kontrolowanie standardów pracy i procedur PLAY
• planowanie i organizowanie pracy w POS
• delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
• motywowanie pracowników
• działania podnoszące wyniki sprzedażowe i jakościowe POS
• nadzór nad powierzonym mieniem
Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min 1 rok)
• doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
• nastawienie na cel
• wysoka odpowiedzialność i kultura osobista
• umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych
• znajomość przepisów prawa pracy
Oferujemy:
• umowę o pracę
• stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
• atrakcyjne systemy motywacyjne
• ubezpieczenie grupowe
• szkolenia zawodowe

W przypadku zainteresowania naszą ofertą i chęci uzyskania informacji szczegółowych prosimy o przesłanie aplikacji zgłoszeniowej na adres e-mail: biznes.play@i4-mobile.pl z dopiskiem w temacie: \"Agent (NAZWA MIASTA)\"